چای ماسالا گوهرناز

چای ماسالا از نوشیدنی های مفید، پر ادویه و محبوب هندی است که امروزه در سراسر دنیا و به روش های مختلف تهیه می شود.

چای ماسالا به لطف ادویه جات مختلف موجود در آن علاوه بر طعم دلپذیر، خواص زیادی برای سلامتی دارد که از آن جمله می توان به درمان نفخ و تهوع، سرماخوردگی، آنفلوآنزا و التهاب اشاره کرد. چای ماسالا برای لاغری مفید است و به کنترل بیماری دیابت و فشار خون بالا کمک می کند.

از دیگر ادویه جات موجود در این نوشیدنی خوشمزه می توان به دارچین، رازیانه، هل سبز، فلفل سیاه، گل میخک و گشنیز اشاره کرد، در روش های مختلف ممکن است برخی مواد حذف یا اضافه شود.

امروزه چای ماسالا را می توانید در بیشتر کافه های سطح شهر بیابید و هر کافه ای چای ماسالا مخصوص خود را برای شما آماده می کند.

اگر فرصت رفتن به کافه را دارید ما هم به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه لحظاتی را در آسودگی باشید به یکی از کافه هایی که می پسندید بروید و از نوشیدن چای ماسالا لذت ببرید.

ولی اگر فرصت رفتن به کافه و صرف وقت و هزینه را ندارید برای شما پیشنهاد جالبی داریم؛ صنایع غذایی گوهرناز چای ماسالا را در بسته های کیسه ای برای شما تولید نموده است که می توانید این کیسه های چای ماسالا را در قوری قرار دهید و اجازه دهید تا دم بکشد و تقریبا به رنگ چای معمولی با غلظت کم برسد طعم این نوشیدنی شما به وجد خواهد آورد.

برچسب ها :

پاسخی بگذارید